AKCIJA Okov za vrata ACT Leipzig R (BRONCA) - BB
AKCIJA Okov za vrata ACT Leipzig R (BRONCA) - BB
Proizvod nije namijenjen prodaji. Pronađite slično.Opis
Nova serija modela interijera. Uvrtna okrugla rozeta.
Armature s visokokvalitetnom površinskom obradom prikladne za prostore srednjeg opterećenja, na primjer urede, reprezentativne prostorije, prostore s redovitim javnim kretanjem, stanove, kućanstva.
Unutarnja struktura ispod rozete je metalna.
Materijal: bronca
Okov s unutarnjom povratnom oprugom.
Cijena uključuje okove uključujući rozete i materijal za montažu.
Širina štita : 52 mm
Duljina ručke: 115 mm
Parametri
| Ostali parametri | Okovi na metalnoj konstrukciji, Povratna opruga, Probijanje kroz vrata |
|---|---|
| Tip okova 1 | Rozete |
| Priključci tipa 2 | Vrata |
| Dizajn | Moderno |
| Oblik naljepnice/rozete | Krug |
| Ocjena | AC-T |
| Vrste okova - varijanta | klika-klika |
| Površinska obrada - varijanta | AC-T bronca |
| Vrsta rupe - varijanta | Otvor za obični BB ključ |
| Širina rozete/štita | 52 mm |
| Duljina radilice | 115 mm |
| Rosette/Shield Power | 11 mm |
| Razmak vijaka | 42 mm |
| Jamčiti | 2 godine |



















































