AKCIJA Okov za prozore ACT ručka AC za plastične prozore i euro prozore (BIJELA)
AKCIJA Okov za prozore ACT ručka AC za plastične prozore i euro prozore (BIJELA)
Proizvod nije namijenjen prodaji. Pronađite slično.Opis
1 komad na akciji
Parametri
| Priključci tipa 2 | Prozor |
|---|---|
| Dizajn | Moderno |
| Oblik naljepnice/rozete | Ovalni |
| Ocjena | AC-T |
| Vrste okova - varijanta | EO ručka za euro prozor |
| Površinska obrada - varijanta | AC-T BIJELI |
| Širina rozete/štita | 28 mm |
| Duljina radilice | 128 mm |
| Duljina štita | 62 mm |
| Jamčiti | 2 godine |



















































